A Szent István Filharmonikusok is fellép a XXXIII. Kék Madár Fesztiválon
A Kék Madár Fesztivál 2025-ös eseményén ismét fészket rak a Kék Madár Kalocsán, ahol koncertek, előadások, gyerekműsorok és kézműves bemutatók várják a látogatókat. A jótékonysági fesztivál célja a beteg gyermekek kezelésének és nevelésének támogatása. A programokon nem belépőjegyeket, hanem gyermekrajzok díszítette kitűzőket értékesítenek az alapítvány aktivistái.
A Szent István Filharmonikusok hangversenye június 15-én vasárnap, 19:00 órakor a Szent István király templomban kerül megrendezésre.
Műsor:
Mozart: Requiem- Egil Hovland: Agnus Dei Op. 167
Közreműködik:
Geszthy Veronika (szoprán)
Szolnoki Apollónia (alt)
Papp Balázs (tenor)
Bán Balázs (basszus)
Lakatos György fagottművész
Szent István Király Oratóriumkórus (karigazgató: Záborszky Kálmán)
Vezényel: Záborszky Kálmán karmester, művészeti vezető
Esemény időpontja: 2025. június 13-15.
Részvételi díj: Ingyenes
További híreink
Egy szuggesztív hegedűművész, akinek a pályája kontinenseken ívelt át – Brenton Langbein élete
„Az a legfontosabb, hogy szép hangon játsszunk” – Interjú Makkos Noémi trombitaművésszel
Beszélgetés Makkos Noémi trombitaművésszel az Istvános évekről, külföldi tapasztalatairól és a női rézfúvósok helyzetéről.
https://papageno.hu/Istvanosok
Olvass tovább